• Pakowanie 🎁

Jak Tworzymy Wyjątkowe Prezenty z Biżuterią PRAVEN

W PRAVEN, każda paczka to wyjątkowy prezent, za pomocą którego chcemy, aby każdy z Was poczuł się wyjątkowo.

Każdy etap pakowania jest starannie zaplanowany, abyście poczuli magię otwierania naszych przesyłek.

Pierwszym krokiem jest metkowanie zakupionej przez Was biżuterii. Każdy produkt otrzymuje metkę jubilerską z wagą zawartości srebra, dzięki czemu macie pewność, że kupujecie oryginalną biżuterię najwyższej jakości srebra próby 925.

Metka nie zawiera ceny! - bez obaw, możesz wręczyć prezet bliskiej osobie bez konieczności rozpakowywania przesyłki. Następnie biżuteria jest umieszczana w eleganckim, markowym pudełeczku.

Pudełeczko to jednak tylko początek. Wkładamy je do białego kartonika, również oznaczonego naszym logo. Wewnątrz znajdziecie bibułkę prezentową oraz pachnące sianko, które dodaje nuty świeżości.

Każdy szczegół ma dla nas znaczenie. Bibułkę zaklejamy naklejką, a całość pakowana jest w wybrany przez Was papier ozdobny – do wyboru "Zimowe listki", ''Serduszka'' lub nasz standardowy papier ''Kraft''. Całość podkreślamy subtelnie czerwoną, satynową wstążką, pod którą ukrywamy perłową, ozdobną kopertę.

To nie tylko ozdoba, ale także praktyczne rozwiązanie, umożliwiające dodanie np. kartki urodzinowej czy życzeń.

Nasz trud włożony w pakowanie to nie tylko dbałość o detale, ale także forma wdzięczności za Wasze zaufanie. Chcemy, aby każdy moment otwierania paczki był dla Was wyjątkowy. I co najlepsze – wszystko to jest dla Was całkowicie ZA DARMO!
Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za Wasze opinie na temat naszego sklepu oraz Waszych wrażeń z otrzymanego prezentu. Wystarczy chwila, aby podzielić się z nami tym, co sądzicie. Dzięki Waszym opiniom możemy się rozwijać i udoskonalać naszą markę.
Dziękujemy za Wasze zaufanie i za to, że jesteście z nami!

UWAGA! Jeśli klient nie wybierze żadnego z dostępnych papierów ozdobnych, prezent domyślnie pakowany jest w papier ''KRAFT''.

*na ten moment nie dodajemy ściereczek do czyszczenia biżuterii