• Program Lojalnościowy 🤝

PROGRAM-LOJALNOSCIOWY(1).png

Program Lojalnościowy PRAVEN - Biżuteria, która się opłaca!


Program ten został stworzony z myślą o Was! Naszych stałych jak i zarówno nowych klientach, abyście mogli cieszyć się dodatkowymi zniżkami przy każdym zakupie. Za każdą wydaną złotówkę w naszym sklepie otrzymujesz 1 punkt! Zbieraj je, a przy kolejnym zamówieniu, możesz zamienić je na złotówki! Każde 20 punktów to dodatkowy złotówka na Twoim koncie. To proste i korzystne – im więcej zakupów, tym więcej oszczędności!

Jak to działa?

To proste! Wystarczy zarejestrować się na stronie naszego sklepu z biżuterią PRAVEN. Rejestracja w sklepie wymaga jedynie podana swojego adresu e-mail oraz stworzenia hasła. Po zarejestrowaniu na podany adres e-mail wysyłane są potwierdzenia oraz zmiany statusów zamówień, do konta przypisywane są również punkty lojalnościowe.

Aby uzyskać 1 zł rabatu, potrzebujesz jedynie 20 punktów. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 1 punkt lojalnościowy. Następnie, zebrane punkty możesz wymienić na złotówki, które zostaną odjęte od wartości Twojego kolejnego zamówienia.

Ilość zebranych przez Ciebie punktów możesz sprawdzić w zakładce
''Moje konto''
>Program lojalnościowy.
Zrzut-ekranu-2024-01-08-101118.png

Przykład w praktyce:

Zakup pierścionka o wartości 100 zł oznacza, że otrzymujesz 100 punktów lojalnościowych. To równowartość 5 zł, które możesz odliczyć od kosztu następnego zamówienia. Nawet jeśli produkty są już objęte promocją, możesz korzystać z punktów lojalnościowych, aby jeszcze bardziej obniżyć ich cenę!

Nie Czekaj - Dołącz Już Dziś!

Zarejestruj się na naszej stronie i zacznij zbierać punkty już teraz. Dołącz do nas i ciesz się dodatkowymi korzyściami ze swoich zakupów!